DomůBývanieKam uložiť všetku elektroniku, ktorú máte v obývačke?

Kam uložiť všetku elektroniku, ktorú máte v obývačke?

-

Tak, ako sa menia naše potreby, čo sa týka sledovania televízie, počúvania hudby, hrania hier prostredníctvom TV, prezeranie si internetových stránok aj cez TV, ponúka nám výrobcovia vyrábajúci stolíky a skrinky pod televíziu rozmanité typy tohto nábytku tak, aby sme si vybrali ako z estetického hľadiska, tak s ohľadom na veľkosť. Bohatú ponuku nájdete na sg-nabytok.sk, navyše so zľavami aj 20% a viac a výhodnou dopravou.

TV stolíky dvojposchodové aj trojposchodové

Aktuálne sú veľmi moderné TV stolíky, ktoré tvoria dve ale aj tri poschodia poličiek alebo šuplíkov. Rovnako ako komody, ponúka také typy televíznych stolíkov a skriniek dostatok priestoru, aby sme do nich uložili všetko, čo potrebujeme. Vyberať môžete nábytok v rustikálnom štýle, aj moderné či severské jednoduché modely. Či už hľadáte tmavý alebo skôr svetlý nábytok, biely alebo napríklad severskú borovicu či dub lefkas, také povrchové úpravy aj mnohé ďalšie sú v ponuke e-shopu Sg-nabytok.sk.

Trendy je mať obývaciu stenu vzdušnú, nie zahrňujúcu šatníkové skrine alebo iné rozmerné typy skríň. Samozrejme, ak potrebujete úložné priestory, môžete obývaciu izbu doplniť napr. o vyššie komody so štyrmi zásuvkami v dvoch radoch vedľa seba, príp. aj troch radoch. Od stien pokrytých od zeme po strop sa však upustilo, aby miestnosti pôsobili ľahko, svetlo, nestiesnene.

Obývacie steny bývajú uspôsobené tak, aby boli pri sebe uložené TV stolík, vyššia skriňa alebo vitrína, poličky a jedna nižšia skriňa. Často je možné tiež dokúpiť rôzne typy skriniek tak, aby ste si mohli obývačku prispôsobiť svojim potrebám. A ak máte málo miesta, pomôcť by vám mohli aj posuvné dvere, ktoré sa dajú jednoducho zavesiť na stenu, nie je potreba zložitých stavebných úprav.

Pozrite sa na kompletnú ponuku nábytku nielen do obývacej izby, ale aj do spálne, detskej izby, kuchyne alebo napríklad chodby či kúpeľne. Vďaka cenám zníženým o 20% aj viac, budete s úsporou určite spokojní. Kvalita tovaru je samozrejmosťou.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek