DomůRady a NávodyOBĽÚBENÁ FARBA PREZRADÍ VAŠU POVAHU, SNY, A DOKONCA BUDÚCNOSŤ: ZELENÁ JE STABILNÁ,...

OBĽÚBENÁ FARBA PREZRADÍ VAŠU POVAHU, SNY, A DOKONCA BUDÚCNOSŤ: ZELENÁ JE STABILNÁ, HNEDÁ ZASE NEZÁVISLÁ

-

Niekomu sa páči modrá, iný nedá dopustiť na žltú. Je záľuba v určitej farbe obyčajná náhoda, alebo snáď rozmarnosť? Omyl. Jedná sa o priame spätie s vašou povahou, náladou, sny, a dokonca budúcnosťou.
PROMOTION

Zase vidia červeno,“ poviete si o človeku, ktorý vyšiluje, že sa mu niečo nepodarilo. Nie je to obyčajná metafora. Vo chvíli, keď sa rozčúlite, mozog vyšle negatívny signál do očí a pred vašim zrakom skutočne všetko akoby sčervenie. A podľa toho sa zachováte. Impulzívne, nahnevane a zle. Farby dokážu divy. Skúste si bez premýšľania nejakú vybrať a zariaďte, aby ste ju mali stále na očiach. Môže prevládať na oblečení, na predmete pred vami na stole alebo na ploche, na ktorú pozeráte z okna. Nepotrvá dlho a prevezmete jej „vlastnosti“. Funguje to ale obojsmerne. Cielene sa obklopte príslušnou farbou podľa toho, čo chcete docieliť.

BIELA ​​predstavuje syntézu všetkých farieb. Mohla by sa tiež nazývať odtieňom snov, vízií a ideálov, pretože v sebe spája jas svetelnej vyhne aj číry chlad ľadu. Umožní vám, aby ste sa pomerne ľahko vyrovnali s každou neočakávanou situáciou. Nič vás potom nevyvedie z miery, nikoho nebudete provokovať ani otravovať. Sympatie okolia máte zaručené.

ČERVENÁ zastupuje vášne. Zásobuje energiou, odvahou, rozhodnosťou, vodcovskými schopnosťami a sebavedomím, že dosiahnete to, čo ste si zaumienili. K ďalším kladom patrí stálosť názorov, vernosť ideálom aj osobám, ktoré ste si vybrali. Ak máte problémy s učením, kúpte si červenú žiarovku. Táto farba postaví na nohy aj osoby po dlhotrvajúcej chorobe.

ČIERNA tvorí protipól bielej a symbolizuje pesimizmus. Ak máte radi čiernych odevov s vidinou toho, že vám opticky uberú pár kíl, hovoríte si o depresii. Na svet sa pozeráte čierno, čo ešte umocní nápadne čierne očné linky alebo havranie vlasy. Vaše sebavedomie klesá, strácate vieru v zázraky a na všetky sa škaredíte. Tým nezabodujete!

RUŽOVÁ umocňuje vnímavosť, nehu, jemnosť a oddanosť. Vďaka nej budete neobyčajne všímaví a citliví. Pokiaľ ale budete mať najmenšie podozrenie, že niekto či niečo útočí na vaše záujmy, okamžite vzplaniete hnevom „posledných spravodlivých“ – často neoprávnene a na vlastnú škodu. Našťastie sa rovnako rýchlo zase upokojíte a budete stelesnením roztomilosti.

ZELENÁ pôsobí stabilne, dôstojne, upokojujúcim dojmom, a napriek tomu vás nezväzuje a netiahne tam, kam sa vám nechce. Samostatnosť a súkromie si totiž ceníte nadovšetko. Ani v krajnej núdzi si nenecháte poradiť, ale dôsledky svojej nerozvážnosti nesiete s hrdo vztýčenou hlavou. Keď vám nebude dobre na duchu, pozeraním sa do zelene nič nepokazíte. Práve naopak.

FIALOVÁ dokáže harmonicky prepojiť oduševnenosť, nehu, zdravý sedliacky rozum, mágiu a kúzla. Ak potrebujete rozlúsknuť nejaký obzvlášť tvrdý oriešok alebo sa vytiahnuť super originálnym nápadom, skúste jesť čučoriedky, slivky, baklažán, jednoducho fialovo sfarbené potraviny. Tiež si vymyslite vlastný rituál pre inšpiráciu, pri ktorom by ale mala horieť fialová svieca.

ORANŽOVÁ podnecuje nadanie, intuíciu a dokonca vrodené telepatické schopnosti. Pred vami sa netreba pretvarovať, pretože odhalíte každú faloš. Nezáleží na tom, že nad svojimi predtuchami okázalo mávate rukou a vytrubujete do sveta, že sa zásadne riadite rozumom. Aspoň ich vezmite na vedomie. Skôr alebo neskôr sa totiž väčšina splní.

HNEDÁ je symbolom nezávislých ľudí, ktorí stoja pevne nohami na zemi. Len tak vás niekto či niečo nerozhodí. Temnou stránkou je, že to môže mať dopad na vaše pohybové ústrojenstvo, jednoducho „zatuhnete“ v určitej pozícii, čo kĺbom nesvedčí. Väčšinou vzbudzuje nostalgické spomienky a úctu k tradíciám, v rodine teda zavediete poriadok, aj keby sa bránili.


Pre výber nového hudobného nástroja môžete využiť portál TopMuzika, ktorý poradí a inšpiruje, čo za hudobný nástroj zvoliť.


Mohlo by Vás zajímat

PR článek