DomůRady a NávodyNUMEROLÓGIA: ROK 2022 PRINÁŠA NÁDEJI. OBSAHUJE HARMONICKÚ 6, ANJELSKÉ AJ MAJSTROVSKÉ ČÍSLO....

NUMEROLÓGIA: ROK 2022 PRINÁŠA NÁDEJI. OBSAHUJE HARMONICKÚ 6, ANJELSKÉ AJ MAJSTROVSKÉ ČÍSLO. ČAKÁ NÁS NÁVRAT DO NORMÁLU, HOVORÍ NUMEROLOG

-

SÚČET ROKA 2022 DÁVA HARMONICKÚ ŠESTKU
V numerológii sa často pracuje s rôznymi súčtami. Číslo každého roka určuje jeho celkový súčet, číslice sa sčítajú do tej doby, než vznikne číslo od 1 do 9, prípadne jedno z majstrovských čísel 11, 22 či 33. V roku 2022 dáva súčet harmonickú šestku. Toto číslo sa spája s nádejou, harmóniou, mierom, domovom a rodinnou. Týmto záležitostiam budeme v roku 2022 venovať oveľa viac pozornosti. Hoci to možno teraz nevyzerá, mal by nás čakať pokojný rok.

Číslo 6 tiež symbolizuje (vy)liečenie. Je možné, že si v roku 2022 definitívne poradíme s pandémiou koronaviru či iným ochorením. Je to tiež rok, ktorým prúdi energia, ktorá nás bude stmeľovať. V poslednej dobe je spoločnosť v určitých ohľadoch rozdelená, ale to by sa malo zmeniť. Číslo 6 tiež symbolizuje láskavosť. V tomto roku si budeme pomáhať viac ako inokedy. Číslo 6 má ošetrujúcu auru, ktorá je o rovnováhe medzi braním a dávaním. Dobré skutky vykonané v tomto roku mali byť štedro odmenené.

ANJELSKÉ A MAJSTROVSKÉ ČÍSLO 22
Rok 2022 má v sebe zakomponované anjelské aj majstrovské číslo. Tým je 22, je to neuveriteľne dôležité a silné číslo v numerológii. Z pohľadu anjelských čísel 22 značí splnené priania. Je to jeden z anjelských odkazov, ktorý hovorí, že sa blíži úspech. Toto číslo nás podporuje v tvorivosti. V roku 2022 by sme mali byť odvážni a ísť si za svojimi snami. Aj keby to malo znamenať, že zariskujeme. Do životov nám toto číslo prináša aj lásku, ale za jednej podmienky – musíme byť vo vzťahoch úprimní. Vzťahy vybudované na pretvárke a klamstve v roku 2022 nemajú veľa šancí na pokračovanie.

Numerológ Josh Siegel v rozhovore pre Well And Good hovorí o čísle 22 ako o „majstrovi staviteľovi“. Číslo 22 je v numerológii neodvratne spájané s budovaním, veľkými víziami, krokmi a zmenami. Podľa Siegela sa budúci rok už vrátime do normálu a čaká nás „prebudovanie našich životov“. Josh Siegel očakáva, že platnosť zmestia aj zákony, ktoré obnovu urýchlia. Upozorňuje na to, že v roku 2022 môžeme mať problém nájsť rovnováhu medzi pracovným a rodinným životom. Na jednej strane tu máme 6 reprezentujúcich rodinu ako číslo roka, na druhej strane je v roku majstrovské číslo 22, ktoré je kariérne orientované.

VÝZNAM TROCH DVOJOK A NULY
Pokiaľ rozložíme rok 2022 na jednotlivé čísla, nájdeme tu tri dvojky a jednu nulu. Dvojka je číslo, ktoré symbolizuje pár, dualitu, rodinu, súkromný a spoločenský život. Tým, že je v roku 2022 celkom trikrát, by sa dalo očakávať, že si užijeme množstvo stretnutí s blízkymi a rodinou. To by potvrdzovalo slová Josha Siegela o návrate do normálu. Rozhodne sa budeme vídať viac, než v roku 2021. Je to tiež číslo empatie, spolupráce a ohľaduplnosti k druhým. Tri dvojky v tomto skvele dopĺňajú láskavé číslo 6, zdá sa, že sa budúci rok naša spoločnosť zomkne, budeme sa schopní podporiť navzájom. Je to tiež symbol rovnováhy a pospolitosti. Nula potom v numerológii značí koniec a nový začiatok. Je možné očakávať, že v roku 2022 skončí jedna etapa a začne úplne nová. Toto číslo nás tiež varuje pred potenciálnym nebezpečenstvom. Nula je jediná z číslic roku 2022, ktorá má ľahko negatívny význam a nabáda k obozretnosti.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek