DomůPre ŽenyZÁBAVNÝ TEST: PO AKEJ FARBE VLASOV STE VŽDY TÚŽILI, BOLA TO RUŽOVÁ,...

ZÁBAVNÝ TEST: PO AKEJ FARBE VLASOV STE VŽDY TÚŽILI, BOLA TO RUŽOVÁ, FIALOVÁ ALEBO BLOND? VAŠA VOĽBA VYPOVEDA O VAŠEJ POVAHE

-

Každý z nás niekedy zatúžil po inej farbe vlasov, než je tá, ktorú nám nadelila príroda. Vaša voľba konkrétneho odtieňa o vás vypovedá viac, než si myslíte, prezradí všeličo aj o vašej povahe. Vyskúšajte si zábavný test, dozviete sa o sebe zaujímavé veci.
PROMOTION

PO AKEJ FARBE VLASOV STE VŽDY TÚŽILI?
Každý z nás chcel niekedy vyskúšať inú farbu vlasov, než je naša prírodná. Po ktorej farbe ste kedysi túžili vy? Či už ste ju nakoniec vyskúšali, alebo nie, skúste si spomenúť, ktorá to bola. Vypovedá to totiž aj o vašich povahových vlastnostiach. Ak ste so svojim prírodným odtieňom spokojní, pozrite sa na fotky a vyberte si farbu, ktorá sa vám páči najviac. Pamätajte, že sa jedná o zábavný test, výsledky teda berte s nadhľadom.

HNEDÉ VLASY
Túto farbu vlasov si vybrali tí, ktorí sú cieľavedomí a energickí. Máte skvelé manažérske schopnosti. Ste vrelí a pohodoví ľudia. Je na vás vždy spoľahnutie.

ČIERNE VLASY
Túto farbu vlasov si vybrali tichší a introvertní ľudia. Sú veľmi citliví a empatickí. Strážia si súkromie a sú tak trochu tajnostkári.

RUSVENÉ VLASY
Túto farbu si vybrali ľudia, ktorí sa podceňujú. Mali by zapracovať na svojom sebavedomí. Avšak platí, že tichá voda brehy melie, nebojí sa riskovať a tvrdo pracujú na tom, aby si splnili svoje sny.

BLOND VLASY
Blond vlasy si vybrali pokojní, pohodoví a praktickí ľudia. Nerobia si z ničoho vrásky. Sú veľmi bystrí a inteligentní. Vo vzťahoch bývajú verní.

FIALOVÉ VLASY
Fialová je farbou ušľachtilosti. Vybrali si ju čestní a emočne vyzretí ľudia, ktorí sú zároveň aj kreatívni, vyrovnaní a majú umelecký talent. Premýšľajú inak ako ostatní ľudia. Nebojí sa byť extravagantná a vyčnievať z davu.

MODRÉ VLASY
Modré vlasy zvolili tí, ktorí sú pokojní, dôveryhodní a mierumilovní. Rozhodujú sa rozumom, nie srdcom. Vždy dlho premýšľa, kým niečo vôbec urobia. Ľudia si ich cenia pre ich dobré srdce, vernosť a priateľskosť.

RUŽOVÉ VLASY
Ružové vlasy si vybrali tí, ktorí majú tendenciu svoje emócie vyjadrovať veľmi dramaticky. Nebojí sa experimentovať, radi skúšajú nové veci. Milujú módu a majú vkus. Sú vrelí a ošetrujúce.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek