DomůPre ŽenyNAJLEPŠÍ ZAČIATOK ROKA 2022 ČAKÁ LEN NA PÁR ZNAMENIA ZVEROKRUHU: STRELCA ČAKÁ...

NAJLEPŠÍ ZAČIATOK ROKA 2022 ČAKÁ LEN NA PÁR ZNAMENIA ZVEROKRUHU: STRELCA ČAKÁ ZÁPLAVA ENERGIE A ROMANTIKY, BARANA ČAKÁ VÁŠEŇ

-

Začiatok nového roka je vždy spojený s nádejou a trochou napätia, čo príde. Podľa numerológie už vieme, že nový rok bude náročný, ale celkovo pozitívny – ale čo hovoria hviezdy? Prečítajte si tu, ktoré znamenia zverokruhu môžu očakávať vysnívaný štart.

Baran
Január už nemôže byť pre narodených v Baranovi lepší. Znamenie je podľa horoskopu predovšetkým o vášni a zmyselnosti – znamenie zverokruhu chce svojho partnera čo najviac rozmaznať a lieta si veselo v oblakoch. Slobodní by mohli v januári konečne nájsť pravú lásku. Vyzerá to dobre aj v práci: Odvaha a odhodlanie rýchlo prinášajú požadované výsledky.

Škorpión
Pre tých, ktorí sa narodili v znamení Škorpióna, to v januári vyzerá v milostných vzťahoch naozaj dobre. Cigarové konflikty sú konečne zažehnané a je čas plánovať budúcnosť. Nezadaní Škorpióni nemusia vešať hlavu – náhodný vzťah sa zmení na niečo vážne a úžasné. Len o svoje zdravie by si zrodenci Škorpióna mali v januári dávať trochu väčší pozor a robiť si pravidelné pauzy, aby vypli a urobili niečo pre seba.

STRELEC
V januári sa Mars a Venuša zatúlajú do znamenia Strelca a dodajú mu nielen potrebnú energiu, ale aj veľa romantiky a vášne. V práci prináša ťažká drina konečne svoje ovocie a na kariérnom rebríčku je pre vás pripravený jediný smer, a to úplne nahor. Tip: Oslávte aj malé úspechy a nenechajte sa zmiasť závisťou alebo zášťou.

VODNÁR
Vodnár je známy svojou nevyspytateľnou povahou. V januári 2022 však Jupiter a Saturn pomôžu tomuto znameniu zverokruhu stať sa analytickejším a lepšie premýšľať podnikanie. Čaká na vás dôležité rozhodnutie, ktoré má vplyv aj na vašu finančnú situáciu – v pozitívnom slova zmysle! Zmeny dodávajú obrovský nárast sebavedomia, ktorý podnecuje Vodnára k ešte väčšiemu mysleniu a definovaniu nových cieľov pre rok 2022.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek