DomůPre ŽenyAKÝ BUDE VÁŠ ROK 2022? TAROTOVÁ PREDPOVEĎ PREZRADÍ, AKO SA VÁM BUDE...

AKÝ BUDE VÁŠ ROK 2022? TAROTOVÁ PREDPOVEĎ PREZRADÍ, AKO SA VÁM BUDE DARIT VO VZŤAHOCH, KARIÉRE A ZDRAVÍ

-

Aký bude váš rok 2022? Vytiahnite si jednu z troch kariet a zistite, aká budúcnosť vás čaká a neminie. Budete mať šťastie, alebo vás bude sprevádzať smola? Tarotová predpoveď prezradí, ako sa vám bude dariť vo vzťahoch, kariére a zdraví.

Tarot je z psychologického hľadiska vizuálnym stvárnením psychických stavov. Ponúka vhľad do osobných motívov a do duchovného i profesionálneho vývoja človeka. Ako mapa vedomia obsahuje Tarot obraz všetkých ľudských skúseností a zážitkov. Tarotový symbol je vonkajší obraz našich vnútorných procesov.

AKO SI VYBRAŤ SVOJU KARTU?
Je dôležité si nájsť chvíľku pokoja, kedy sa budete môcť koncentrovať na intuitívny výber vašej karty. Nemali by ste sa v tom čase nachádzať v rušnom prostredí, aby ste sa zvládli sústrediť. Kartu si nevyberajte náhodne, vaša karta nie je tá, na ktorej vám hneď prichytí zrak. V hlave si položte otázku, čo vám prinesie ďalší rok, snažte sa koncentrovať sa na túto myšlienku. Prezrite si karty na obrazovke a zatvorte oči. Sústreďte svoju myseľ, čoskoro sa vám ukáže karta s číslom, ktorá vám predpovedá vývoj budúcich udalostí. Akonáhle budete mať hotovo, pokračujte na výklad, kde si nájdete číslo vašej karty a zistíte, čo vás čaká a neminie.

Vytiahli ste si karu Eso palicou. Tá sama o sebe symbolizuje nové začiatky. V kontexte roku 2022 to pre vás znamená zmeny. Rozhodne nepočítajte s tým, že všetko zostane pri starom. Nemusíte sa však obávať, že by u vás nastal obrat k horšiemu, je to aj karta dobrých správ. Do života vám v roku 2022 prinesie nové výzvy aj príležitosti. V nadchádzajúcich mesiacoch dostanete šancu kariérne vyrásť a naplno rozvinúť svoj talent. Táto karta je tiež spojená s dobrodružstvom a cestovaním, je možné, že sa vydáte aj do vzdialenejších krajín. Aj Eso palicou zvestuje počatie a príchod potomka.

Láska a vzťahy – Eso palicou vám predpovedá začatie novej kapitoly vo vzťahu. V budúcom roku vás čaká významná udalosť vo vašom vzťahu – zasnúbenie, svadba či narodenie dieťaťa. Váš partnerský vzťah bude len prekvitať a rozhodne sa nemusíte báť rutiny. Nezadaným táto karta hovorí, že v roku 2022 sa konečne dajú dohromady s osobou, na ktorú už dlho myslia.

Kariéra a financie – Ak ste nezamestnaní, táto karta hovorí, že si v roku 2022 konečne nájdete prácu, z ktorej budete nadšení. Eso palicou tiež značí nový zaujímavý projekt, povýšenie a kariérny posun. Vo financiách symbolizuje neočakávané navýšenie príjmu.

Zdravie – V roku 2022 sa budete po zdravotnej stránke cítiť skvele. Je to karta plodnosti, ak ste sa dlho snažili o bábätko, v roku 2022 by to mohlo vyjsť.

KARTA ČÍSLO 2: RYTIER MEČOV
Rytier mečov
Info ikona

Rytier mečov je karta, ktorá naznačuje, že vás čakajú veľké životné zmeny. Rok 2022 bude pre vás o tom, či sa budete schopní chopiť príležitosti, alebo si ju necháte utiecť. Konať budete musieť rýchlo. Táto karta tiež predpovedá, že nastane obrat, na ktorý ste už dlho čakali. Rytier mečov je inteligentný, ambiciózny a nebojí sa ísť proti prúdu. Ani vám v roku 2022 nebude chýbať odvaha a cieľavedomosť.

Láska a vzťahy – Rytier mečov zvestuje blížiacu sa zmenu, rúti sa k vám niečo, čo už ste dlho očakávali. Ak ste vo vzťahu nad niečím váhali, v roku 2022 to už nezostane len v myšlienkach, ale začnete situáciu s partnerom riešiť. Je možné, že si budete musieť rozprávať hlavné veci, bez ich vyriešenia by váš vzťah ustrnul na mŕtvom bode a mohol by sa rozpadnúť. Rovnako táto karta môže naznačovať, že sa budete vo vzťahu musieť rýchlo ohľadom niečoho rozhodnúť – napríklad, či povedať „áno“ pri žiadosti o ruku alebo kývnuť na pozvanie na rande.

Kariéra a financie – V roku 2022 vám nebude chýbať „ťah na bránku“. Pôjdete si za svojimi snami, ste pripravení vydobyť si svoje miesto na slnku. Vo vašom zamestnaní či podnikaní nastanú veľké zmeny, ale nebojte sa – v pozitívnom slova zmysle. Finančne si oproti roku 2021 polepšíte.

Zdravie – Rytier mečov je poslom dobrých správ, očakávajte pozitívne novinky, pokiaľ sa s niečím liečite.

KARTA ČÍSLO 3: KRÁĽ HOLÍ
Kráľ palicou
Info ikona

V roku 2022 máte všetky predpoklady na to, aby ste si splnili svoje sny. Kráľ palicou vám dodá energiu a nadšenie, aby ste si šli za cieľmi, ktoré ste si stanovili. Budúci rok pocítite, že ste pánmi svojho osudu a prevezmete kontrolu nad svojím životom.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek