DomůRady a NávodyV obchodoch začínajú povianočné výpredaje: Kde sa oplatí nakupovať?

V obchodoch začínajú povianočné výpredaje: Kde sa oplatí nakupovať?

-

Na rôzne zľavy a výpredaje, ktoré je možné využívať takmer v priebehu celého roka sme si už zvykli. Ak máte radi nákupy v obchodoch, alebo skôr uprednostňujete online nákupy v online obchodoch, povianočný výpredaj si rozhodne nenechajte ujsť. Mnohé online obchody s oblečením ponúkajú zákazníkom až sedemdesiat percentné zľavy na tovar, ktorý určite do konca zimnej sezóny ešte využijete. 

https://www.freepik.com/free-photo/lovely-couple-doing-shopping-city_11724159.htm#page=3&query=after%20christmas%20sale&position=46&from_view=search&track=ais

Povianočný výpredaj v módnych obchodoch

Čo sa týka módnych obchodov s textilným tovarom pre ženy, mužov i deti, tam sa skutočne oplatí nakupovať hneď, ako je ohlásená akcia na povianočný výpredaj vybraných druhov tovaru. Predovšetkým veľké módne reťazce, ako napríklad Sinsay, H&M, New Yorker, Reserved, Stradivarius a mnohé ďalšie, znižujú ceny zimného tovaru hneď po Vianociach. Ak teda chcete naplno využiť populárny výpredaj v Sinsay, môžete navštíviť niektorú z kamenných predajní v blízkosti vášho bydliska. Ak uprednostňujete nákupy online, odporúčame vám pozrieť si Sinsay online shop, kde vám hneď na úvodnej stránke ponúkajú Sinsay výpredaj až do výšky 50 %. Ak navštívite váš obľúbený Sinsay s cieľom využiť Sinsay výpredaj cez stránku tipli.sk, získate navyše aj 5 % z vášho nákupu späť. Ďalšou výhodou online nákupu v online obchodoch s oblečením je, že na e-shope často objavíte aj tovar, ktorý v kamenných predajniach už nie je skladom, pretože sa kvôli veľkému záujmu zo strany zákazníkov rýchlo vypredal. 

Všetky módne značky na jednom mieste

V posledných rokoch stúpa záujem o stránky, ktoré ponúkajú značkové dámske, pánske a detské oblečenie a doplnky na jednom mieste, v online priestore. Medzi takéto online obchody s oblečením a doplnkami patrí Glami, Answer, Zoot, About You, ale tiež Factcool, ktorý má vo svojej ponuke viac ako 1000 kvalitných značiek. Online nákup cez Factcool vám poskytuje viacero výhod: dopravu zadarmo, jednoduché vrátenie tovaru až do 14 dní, vrátenie peňazí za vrátený tovar na váš účet do 3 pracovných dní. Factcool vám garantuje kvalitu a originalitu, teda pôvod tovaru, a tiež najnižšie ceny. Ak pri nákupe využijete Factcool zľavový kód, ušetríte ešte viac. Jednorázový Factcool zľavový kód vo výške 10 % získate napríklad vašou registráciou v e-shope a prihlásením sa na odber newslettera.

Tipli sk – povianočné nákupy online ešte výhodnejšie a lacnejšie

Ak sa aj vy pridáte do nákupného klubu Tipli sk, vaše nákupy sa stanú ešte výhodnejšie a lacnejšie ako doteraz. Mnohým sa stále môže zdať nakupovanie cez internet náročné. Online nakupovanie totiž môže znamenať aj dlhé hodiny porovnávať ceny produktov, vyhľadávať najväčšie zľavy, najlepšiu cenu za dopravu, zdĺhavo prechádzať a kontrolovať množstvo akciových letákov. Registráciou v nákupnom a vernostnom klube Tipli na stránke www.tipli.sk máte zrazu všetky skvelé vychytávky a ponuky na jednej stránke a ešte vás Tipli za váš nákup aj odmení. Všetky podrobné informácie o tom, ako tento mnohými zákazníkmi s obľubou využívaný systém funguje, nájdete na spomínanej webovej stránke tipli.sk.

Povianočný výpredaj na vianočný tovar

Povianočný výpredaj v kamenných obchodoch často trvá do polovice, no niekedy až do konca januára, u niektorých produktov je to do vypredania skladových zásob. Najväčšie zľavy, a to až do výšky 90 %,  sú na vianočný tovar, teda rôzne vianočné dekorácie, ozdoby na stromček, oblečenie s vianočným motívom (svetre, pyžamá, čiapky, ponožky a pod.). Oplatí sa kupovať aj svetielka, baliaci papier, či domáce potreby ozdobené sviatočnými motívmi, ktoré predsa môžete odložiť a na budúci rok akoby ste ich našli. Ak ste dostali pod stromček namiesto darčekov peniaze, mohol by vás osloviť povianočný výpredaj, ktorý zráža ceny takpovediac na kolená. Okrem oblečenia sa do výpredaja dostáva aj elektronika, kozmetika a parfémy. 

Čas na správne zľavy

Január je pre mnohých z nás mesiac, kedy si dávame predsavzatia a snažíme sa viac času dopriať sebe a svojej rodine. Povianočné, resp. novoročné výpredaje nech vám umožnia dopriať si ešte viac radosti z nových kúskov, ktoré ste si doteraz museli odoprieť. Cenovej stratégii obchodov sa len ťažko odoláva, preto si starostlivo vyberajte obchody, aby ste sa nenechali zlákať prehnanou a zavádzajúcou reklamou. Zľavy sú tu a sú tu pre vás, len treba nájsť tie správne. 

Mohlo by Vás zajímat

PR článek