DomůBývanieKúpte si fasádny komín a spojte praktické a užitočné s designovým

Kúpte si fasádny komín a spojte praktické a užitočné s designovým

-

V dnešnej dobe sa môžeme stretnúť s nehnuteľnosťami, ktoré sú designovo veľmi moderné a klasický komín na streche by sa k nim nehodil. Rovnako sú domy, pri ktorých chceme dodatočne vybudovať kvalitný komín, ale tak, aby bol vyvedený cez stenu von a ďalej hore po fasáde. V takýchto prípadoch môžeme siahnuť po nerezových fasádnych komínoch. Ponúka ich napr. česká firma CIKO.

Komín z nerezu vhodný pre všetky spotrebiče

CIKO je firma, ktorá má veľmi dobré meno, mnohoročnú tradíciu, a tak sa môžete spoľahnúť na jej bohaté skúsenosti a znalosti. Stále sa zdokonaľuje, svoje komíny inovuje, ponúka to najlepšie, čo môžete na poli komínov očakávať. Navyše má aj prepracovaný klientsky servis. Pracovníci vám radi a ochotne pomôžu s výberom správneho komína, ale tiež si môžete nechať pomôcť priamo na stavbe, kde za vami pracovník CIKO príde v ktorejkoľvek fáze vášho projektu.

Priaznivé ceny sú potom čerešničkou na torte, takže za komínové systémy, či už budú tehlové alebo nerezové, neutratíte majland.

Fasádne komíny pre váš dom

Pozrime sa ale na spomínané fasádne komíny bližšie. Najčastejšie sa pre nich využívajú systémy s hrúbkou izolácie 25 mm založené na konzole. Vďaka možnosti použitia dlhých konzol a držiakov sa spravidla podarí umiestniť komín mimo presahu strechy. Vždy je nutné riešiť bezpečný prestup predĺženia sopúchu cez obvodovú konštrukciu stavby.

Spoločnosť dodáva nielen klasické prevedenie s vonkajšou sponou. Kúpiť si môžete aj fasádny systém COSMOS bez vonkajších spôn. Po celej dĺžke má tak tento typ komína hladký povrch. V exponovaných miestach sa využívajú vnútorné nerozobrateľné spoje, ktoré dávajú systému nadštandardnú statickú pevnosť pri zachovaní čistého dizajnu.

Pozrite sa nielen na nerezové komíny, ale aj na tehlové komíny a vyberte si ten pravý. Pokiaľ si nie ste istí, zadarmo si nechajte erudovane poradiť.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek